Lifting bez skalpelu. Vyhlazení vrásek a vypnutí pleti radiofrekvencí

Vypnutí pleti a vyhlazení vrásek je nyní možné dosáhnout bezbolestně neinvazivním způsobem. Zapomeňte na skalpel a využijte této jedinečné nabídky od Vermione Clinic!
Koupit od 790 Kč Tato nabídka obsahuje varianty
Z každého prodaného voucheru Slevy21 přispívají na Obědy pro děti
 • Původně: 1 390 Kč
 • Platnost Kupónů do 31.12.2019
do konce
Sleva je aktivní

Omládněte bez skalpelu. Využijte této akční nabídky na vypnutí pleti a vyhlazení vrásek radiofrekvencí. 

Návšteva Vermione Clinic zahrnuje:

 • konzultace s odborníkem
 • diagnostika a určení typu pleti
 • odlíčení a příprava pleti na zákrok
 • Glycerínová emulze
 • Přístrojové ošetření speciální hlavicí -počet impulzů dle zvolené oblasti – obličej, krk nebo dekolt
 • Závěrečná zklidňující péče bioaktivními enzymy
 • Poučení o následném režimu
 • Doba ošetření je cca 30min

 

Co je to radiofrekvence?

Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek k částečnému až k úplnému vyhlazení. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů. Při ošetření obličeje se využívá radiofrekvenčních vln k liftingu pokožky obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, k léčbě akné a rosacey, dále se redukují tukové tkáně tzv. modelace obličeje a rovněž podbradek

Jak radiofrekvence funguje?

Radiofrekvenční liposukce je moderní, bezbolestná, neinvazivní metoda, při které dochází k prostupu radiofrekvenčních vln přes povrch pokožky do podkoží, kde cíleně a intenzivně zahřívá tukové buňky. Ty se následně začnou smršťovat a vyplavovat svůj obsah do lymfatického a cévního systému.

Lokalizované zahřívání okamžitě aktivuje kontrakce kolagenových vláken, současně povzbudí metabolismus fibroblastů, které následně produkují nový kolagen a elastická vlákna.

Procedura je bezpečná a bezbolestná. Radiofrekvenční vlna prostupuje přes povrch pokožky do podkoží (cca 15 až 20 mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky (pro obličejovou radiofrekvenci  je to od 39°C do 44°C, pro tělovou pak 48°C). Dochází k redukci celulitidy, k vypnutí uvolněné a povadlé kůže na celém těle, včetně obličejových partií a oblastí kolem očí, přičemž se odstraňují vrásky.

Ve tkáni, vlivem působení energie zahřátím, dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci, kontrakci a množení kolagenových vláken (nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější), ke zvýšení krevní mikrocirkulace, zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozeného regeneračního metabolického procesu (podporuje se tvorba elastinu).

Lymfatický systém následně odstraňuje odpadní látky uvolněné z podkoží včetně narušených tukových buněk. V konečném důsledku, díky těmto procesům, dochází i k léčbě celulitidy.

Vyhlazení vrásek a tvorba nového kolagenu:

Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Aplikací dochází k urychlení buněčného metabolismu, ve tkáni se stimulují kolagenová vlákna a zvyšuje se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení pokožky. Současně dochází k odvodu tuků a toxinů lymfatickými cestami. Celkovým výsledkem je mimo jiné i dokonalejší tvar obličeje.

Kyselina Hyaluronová:

Pro omlazení pokožky se rovněž využívá kyselina hyaluronová, která se masáží aplikuje do oblasti obličeje, krku a dekoltu. V kosmetice je často nazývána elixírem mládí. Obnovuje původní vlastnosti pleti, regeneruje vrstvu kolagenu a tím zpomaluje proces stárnutí pleti, výrazně hydratuje. Mimo jiné také urychluje procesy hojení a zamezuje vzniku jizev. Po aplikaci dochází k výraznému zvýšení elasticity pleti. Navíc nevyvolává žádné alergické reakce.

Doba ošetření:

Ošetření obvykle trvá 30 minut v závislosti na velikosti ošetřované plochy. Při ošetření obličeje, krku a dekoltu se doba ošetření prodlouží. Efekt je dlouhodobý a jeho maximum přichází 2-4 měsíce po skončení kúry.

Na co se připravit?

Po ošetření Bezprostředně po ošetření se objeví zarudnutí ošetřované plochy, které přetrvá několik hodin až dnů. V porovnání s jinými nefrakčními technikami je rekonvalescence minimální a umožňuje se rychle vrátit k běžným aktivitám. Mohou se objevit ministroupečky velikosti špendlíkové hlavičky, které násilím neodstraňujte a nechte volně vyloupnout. Do úplného zhojení se vyhněte přímému slunci a extrémním teplotám. Druhý den můžete použít make-up a ošetřovat pleť běžným způsobem.

Doporučená frekvence ošetření:

Pro nejlepší účinek je doporučeno 6 ošetření s s časovým odstupem 1 měsíc. Doba zhojení po jednom ošetření je přibližně do 12 hodin.

 

 • Počet voucherů na osobu není omezen
 • Nadstandardní individuální přístup:
 • podle věku klienta
 • podle potřeb klienta
 • podle zdravotního stavu klienta
 • Výhradně certifikované preparáty
 • Určeno pro ženy i muže
 • 1x voucher = ošetření obličeje, krku nebo dekoltu
 • 2x voucher = ošetření obličeje, krku a dekoltu
 • Zrušení rezervace min. 48 předem, jinak voucher bez náhrady propadá

Objednávky telefonicky na tel. 607 630 910, či na email recepce@vermioneclinic.cz 

Na osobní konzultaci se dozvíte podrobné informace o zákroku.Konečné rozhodnutí je vždy na vás.Konzultaci je možné objednat na tel.: 607 630 910


 

Ručíme za dodavatele této slevy

Vermione Clinic
Dykova 31
Praha - Vinohrady, Česká Republika, 10100

https://vermioneclinic.cz/
recepce@vermioneclinic.cz
Tel: 607 630 910
Mapa
Lng: 14.45373330, Lat: 50.07477430 (zvětšit mapu)

Jak uplatnit:

Objednávky telefonicky na tel. 607 630 910, či na email recepce@vermioneclinic.cz

Na osobní konzultaci se dozvíte podrobné informace o zákroku.Konečné rozhodnutí je vždy na vás.Konzultaci je možné objednat na tel.: 607 630 910

PO – Pá 9:00 – 18:00 či po domluvě možnost ošetření mimo pracovní dobu

 • Možnost parkování zdarma před klinikou
 • Wifi zdarma
 • Možnost platit kartou

 

Koupit od 790 Kč Tato nabídka obsahuje varianty, klikněte zde pro jejich zobrazení
Z každého prodaného voucheru Slevy21 přispívají na Obědy pro děti

Kde uplatnit

Vermione Clinic
Dykova 31
Praha - Vinohrady, Česká Republika, 10100

https://vermioneclinic.cz/
recepce@vermioneclinic.cz
Tel: 607 630 910

Podobné nabídkyGarance spokojenosti

U nás nemusíte
mít strach nakupovat.

Garance spokojenosti
a vrácení peněz.