3D odstranění jizev nebo strií - nejmodernější technologie současnosti!

3D HPPL pulzního světelného systému je selektivním způsobem absorbováno tmavými chromofory, pigmentem (melaninem), případně oxihemoglobinem (červené krevní barvivo) a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. 3D HPPL, je nová moderní účinná technologie, která využívá blahodárného působení určitého světelného záření na kůži a podkoží. Ošetření je bezbolestné a vysoce účinné, nedochází k porušení kůže.
Z každého prodaného voucheru Slevy21 přispívají na Obědy pro děti
 • Původně: 11 900 Kč
 • 100 zákazníků
 • Platnost Kupónů do 30.09.2024
do konce
Sleva je aktivní

Platnost voucherů této akce byla dostatečně prodloužena pro pohodlné využití. 
V salonech se těšíme na vaši návštěvu a je možné se kdykoliv rezervovat.

 

 • Proces selektivní 3D Skin Rejuvenation
 • Intenzivní (kompletní) kúra
 • Zbavte se nevzhledných jizev a strií
 • Na obličeji nebo třeba celém těle
 • 3D HPPL pulzního světelného systému je selektivním způsobem absorbováno tmavými chromofory nebo pigmentem, případně oxihemoglobinem a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo
 • Vysoká kvalita přístroje
 • Přístroj účinně kombinuje laserovou a radiofrekvenční technologii
 • Ošetření provádí odborný personál
 • Vhodné pro ženy i muže
 • Léčba je účinná a především trvalá
 • Před a po proceduře doporučujeme ošetřovanou pleť nevystavovat 14 dní přímému slunečnímu záření, nebo používat ochranný krém s faktorem 50+

3D odstranění jizev nebo strií - nejmodernější technologie současnosti!

Při ošetření dochází k hloubkové regeneraci pokožky. Lze dosáhnout velmi uspokojivých výsledků, jak u mladých, tak u starých jizev a strií. Ošetření se provádí jednou za minimálně 14 dní. Postup pro trvalé odstranění obvykle vyžaduje 4 ošetření (opakovaní). Při ošetření dochází k regeneraci pleti zevnitř na povrch, vytváří se nová kolagenová vlákna a zpevnění kůže. Všechny typy jizev i strií reagují dobře na tento typ ošetření.

Jak vlastně funguje proces odstraňování jizev a strií?

3D HPPL pulzního světelného systému je selektivním způsobem absorbováno tmavými chromofory, pigmentem (melaninem), případně oxihemoglobinem (červené krevní barvivo) a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. 3D HPPL, je nová moderní účinná technologie, která využívá blahodárného působení určitého světelného záření na kůži a podkoží. Ošetření je bezbolestné a vysoce účinné, nedochází k porušení kůže.

Jak probíhá ošetření?

Nejprve jsou na místě, které se bude ošetřovat, oholeny chloupky, které by se působením světelného impulzu spálily, a je odstraněn nanesený make-up apod. Před nasazením aplikátoru s filtračním okénkem se na kůži nanese tenká vrstvička čirého, transparentního aqua-gelu. Jeho úkolem je zejména vyrovnat nerovnou, strukturovanou kůži na povrchu opticky s plochým filtračním okénkem, aby energie světelného pulzu mohla optimálně bez reflexních ztrát proniknout do kůže.

Co se stane po ošetření?

Okamžitě po ošetření se jizvy (strie) zabarví do růžova. Výskyt mírného zarudnutí na okrajích je normální a trvá pouze několik hodin.

Průběh ošetření.

Ošetření je prováděno odborně vyškoleným personálem, který dbá o pohodlí klienta po celou dobu jeho průběhu. Díky trojitému systému kontinuálního předchlazení ošetřující hlavice 3D HPPL je bolestivost minimalizována. 3D HPPL optický aplikátor vydává jednotlivé intenzivní světelné záblesky, které podle zvolené intenzity a vlnové délky pronikají do určené hloubky kůže. 3D HPPL k zábleskům přidává ještě metodu RF (radiofrekvence), která má mj. mrazící efekt.

Ošetření bývá krátké, skládá se z několika záblesků, dle typu ošetření, velikosti ošetřovaného místa a partie těla. Pro každého klienta jsou nastaveny specifické parametry ošetření, jsou závislé na typu pleti, zdravotním stavu a očekávaném účinku ošetření. Oči klienta jsou chráněny speciálními ochrannými brýlemi, klient má při ošetření oči zavřené. Ošetřující personál rovněž chrání své oči ochrannými brýlemi.

Výsledky ošetření po třech ošetřeních. Doporučujeme ošetření čtyři!

Před prvním ošetřením je s klientem veden podrobný rozhovor. Personál vysvětlí, jaké jsou možnosti ošetření, co ošetření obnáší, jaké jsou případné kontraindikace, jak se má klient chovat před a po ošetření, vyslechne si klientovo očekávání. S klientem je projednán plán ošetření. Personál si podrobně zaznamená informace o klientovi do karty, která je vedena ke každému klientovi. Před druhým a dalším ošetřením provede personál prohlídku již ošetřeného místa, vyslechne a zapíše případné reakce na předchozí ošetření. Na základě tohoto jsou nastaveny parametry následujícího ošetření.

Po odlíčení a tonizaci pokožky je na ošetřované místo nanesena dostatečná vrstva kontaktního aqua gelu, na který se přikládá optický aplikátor (hlavice 3D HPPL), který se lehce dotýká pokožky. Kontaktní aqua gel má ochrannou a chladící funkci, především ale pomáhá k maximalizaci výsledného efektu absolvovaného ošetření. Klient má ochranné brýle a zavřené oči. V závislosti na zvláštních vlastnostech každého klienta je na ošetřovaném místě proveden zkušební test (1. světelný spot / záblesk) a pozorována následná reakce.

V okamžiku světelného záblesku může klient pocítit mírné štípnutí nebo pocit tepla. Pocit bolesti závisí na ošetřovaném místě a citlivosti klienta. Lokální anestezie se neaplikuje. U klienta, který je velice citlivý na bolest, lze využít lokální znecitlivění (přípravky s 4% lidokainem). Obecně platí, že by ošetření mělo být zahájeno až hodinu po nanesení znecitlivujícího přípravku a jeho důkladném setření (těsně před ošetřením). Pro tyto druhy ošetření je na našem trhu dostupný např. znecitlivující krém.

Jak často opakovat ošetření, v jakém intervalu?

K dosažení maximálního efektu je nutno absolvovat několik ošetření. Počet ošetření je závislý na různých faktorech (rozsah a hloubka ošetřované oblasti, aktuální stav klienta, reakce těla, atd.). Většina klientů potřebuje 3 – 4 ošetření. Maximální počet ošetření není stanoven.

Jaké jsou s tímto přístrojem zkušenosti?

Eurofeedback, francouzský výrobce systému, má v oblasti procesu Skin Rejuvenation v Evropě a na celém světě dlouholeté zkušenosti, a v oblasti laserů je světovou špičkou. Mimojité je držitelem 17 celosvětových patentů v oblasti. Úzká spolupráce s předními centry a důkladná školení uživatelů zaručují kompetentní poradenství a dlouhodobé úspěšné výsledky ošetření.

Kolik ošetření budu muset postoupit?

Vždy podle indikace je pro odstranění jizev (strií) nutné provést tři až čtyři ošetření, mezi nimiž by vždy měla být pauza v délce tří až čtyř týdnů.

Strie (pajizévky) vznikají poškozením napjaté korové (spodní) vrstvy kůže, bez poškození (povrchní) epidermální vrstvy. Po prasknutí spodní vrstvy kůže vzniká na povrchu vtažená stříbřitá jizvička. Strie vznikají nejčastěji u žen v těhotenství, kdy je kůže změnou objemu napínána a "praská". Strie mohou také vznikat při dospívání (zaoblování) a i později při prudkých váhových výkyvech (nesprávné diety). U mužů mohou strie vznikat také při vývoji maskulatury, zvláště při jejich překotném posilování nárůstu svalové hmoty a rovně při prudkých váhových výkyvech.

Výhody:

 • nedochází k poškození pleti, pokožky
 • ošetření je bezbolestné
 • rychlé, účinné, jednoduché ošetření
 • ošetření je časově nenáročné

Technologie 3D HPPL je nejmodernější, velice rychlá metoda ošetření, která má dle klinických studií extrémně vysokou účinnost bezpečně, šetrně, bezbolestně odstranit, příp. redukovat strie a jizvy. Metoda využívá účinku krátkodobého intenzivního tepelného šoku v kombinaci s radiofrekvencí. Tato kombinovaná technologie současně stimuluje jak mělké, tak i hluboké tkáňové struktury, tz. že se nevstřebává do tmavé pleti, pigmentu. Odraz a lom vln je minimální.

 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Rezervace prosíme telefonicky
 • 1 poukaz = 4x ošetření plochy 50 cm2
 • Postup pro trvalé odstranění obvykle vyžaduje 4 ošetření (opakovaní)
 • Minimální interval mezi ošetřeními je 14 dnů (delší ničemu nevadí)

Ručíme za dodavatele této slevy

 • Ronia Clinique: Centrum estetické péče Anděl, Adresa: Ostrovského 16, 150 00 Praha 5
 • 1 minuta chůze od metra Anděl
 • automobil můžete zaparkovat zdarma v přilehlých ulicích, např. Stroupežnického či Radlická, v OC Nový Smíchov a nebo na 1 minutu vzdáleném placeném parkovišti
 • salón se nachází v přízemí, vstup naproti dveřím Yoga centra, na zvonku zvolte *102 a předposlední dveře vlevo
 • Objednávky telefonicky na 777 272 667
 • Web: http://www.roniaclinique.cz/ 
 • Pracovní doba (po objednání): Po - Ne: 9:00 - 21.00 h.
Mapa
Lng: 14.40237600, Lat: 50.06905480 (zvětšit mapu)
 • Helena 05.10.2021

  Dobrý den, je možné prosím za jeden voucher ošetřit 6cm jizvu na holeni a jizvičku na obličeji? Děkuji, Helena

  • Avatar
   Slevy 21 Portál 07.10.2021

   Dobrý den, Heleno, ano 1 voucher bude stačit.

 • Alice 28.07.2021

  Dobrý den, je ošetření vhodné a účinné pro "zbytněné -velmi plastické "jizvy po větší operaci hrudníku? Mohu případně poslat foto Emailem(?) Děkuji moc.

  • Avatar
   Slevy 21 Portál 29.07.2021

   Dobrý den, 

   děkujeme za dotaz na tuto otázku Vám určitě zodpoví dodavatel slevy tedy Ronia Clinique, kkterá tuto akci nabízí.

   Zasílám Vám kontakt kam směrovat dotaz děkuji.

 • Jana Psohlavcová 20.08.2020

  Dobry den chci se být zeptat zda se da odstranit vaši metodou i jizva po nestovicich kterou mam na nose děkuji

  • Avatar
   Slevy 21 Portál 21.08.2020

   Dobrý den, Jano,

   ano i na takové jizvy je toto ošetření vhodné.

   Těšíme se na Vaši návštěvu!

 • Martina Nováková 19.10.2019

  Dobry vecer, jsem 7 tydnu po modelaci prsou, jizvy mam dobre zahojene. Bylo by prosim uz nyni vhodne toto osetreni, nebo mam pockat?

  • Avatar
   Slevy 21 Portál 20.10.2019

   Dobrý den, Martino,

   po podobných zákrocích doporučujeme počkat s ošetřením cca 4 měsíce, aby byla jistota opravdu správného zahojení jizev.

   Těšíme se na Vaši návštěvu!

 • Bára Fousková 17.08.2018

  Dobrý den , mám jizvyna nohach po holení když sem bla mala taksem si je strhavalalze to odstranit ?? Bára

  • Avatar
   Slevy 21 Portál 17.08.2018

   Dobrý den, Báro,

   tato procedura je vhodná k ošetření a posléze odstranění jizev. Bez předchozího prohlédnutí Vám však nemůžeme říci, kolik ošetření je potřeba na odstranění již starých jizev. Doporučujeme Vám si domluvit termín a poradit se s naším personálem, jaký typ a intenzita ošetření je vhodná právě pro Vás.

   Těšíme se na Vaši návštěvu!

 • Jaruška Meislerová 16.08.2018

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se to dá použít i na jizvy na obličeji po akné?

  • Avatar
   Slevy 21 Portál 17.08.2018

   Dobrý den, Jaruško,

   toto ošetření je vhodné pro zmenšení a odstranění jizev od akné.

   Těšíme se na Vaši návštěvu!

 • Lucie Černá 15.08.2018

  Dobrý den, kolik voucherů by bylo zapotřebí zakoupit na strie v partii zadečku? Udělali se mi po porodu. Myslím, že hluboké nějak nejsou, ale bude léto a člověk se pak necítí ve své kůži. Děkuji za odpověd Lucie K.

  • Avatar
   Slevy 21 Portál 17.08.2018

   Dobrý den, Lucie,

   odhadem by měly stačit 3 ošetření, ale efekt procedury je individuální a přesný počet nelze určit bez předchozího prohlédnutí. Doporučujeme poradit se s naším personálem, kolik ošetření je vhodných konkrétně pro Vás.

   Těšíme se na Vaši návštěvu!

 • Pavla Fleischnerová 10.08.2018

  Dobrý den, ráda bych se zeptala. U vyhlazení strií doporučujete 2–3 opakování. V jakem časovém intervalu je opakování vhodne aplikovat? Je možné toto ošetření podstoupit ihned po porodu (pokud by byl přirozenou cestou). Je možné to podstoupit během kojení? Děkuji

  • Avatar
   Slevy 21 Portál 10.08.2018

   Dobrý den, Pavlo,

   opakování doporučujeme v intervalech 2× do týdne, až 14 dní. Počet návštěv je však individuální a záleží na Vás, účinek se člověk od člověka liší. Jaký počet a frekvence ošetření je konkrétně pro Vás nejlepší poradí při první návštěvě personál. Doporučujeme s podstoupením ošetření počkat alespoň 3 až 6 měsíců po porodu a s kojením není problém.

   Těšíme se na Vaši návštěvu!

 • Bára Bartončíková 03.08.2018

  Dobry den, je mozne za jeden voucher osetrit strie na zadečku, pěticentimetrovou jizvu na holeni a dve male jizvicky na obličeji? Dekuji, Bara

  • Avatar
   Slevy 21 Portál 04.08.2018

   Dobrý den, Báro,

   ano na toto ošetření Vám bude stačit jeden voucher.

   Těšíme se na Vaši návštěvu!

 • Lucie Šíchová 28.07.2018

  Dobrý den,lze odstranit nosoretní vrásky?Děkuji za odpověd Lucie

  • Avatar
   Slevy 21 Portál 29.07.2018

   Dobrý den, Lucie,

   ano tato procedura je vhodná i k ošetření nosoretních vrásek.

   Těšíme se na vaši návštěvu!

Pro vložení nového příspěveku se musíte přihlásit.
Z každého prodaného voucheru Slevy21 přispívají na Obědy pro děti

Kde uplatnit

 • Ronia Clinique: Centrum estetické péče Anděl, Adresa: Ostrovského 16, 150 00 Praha 5
 • 1 minuta chůze od metra Anděl
 • automobil můžete zaparkovat zdarma v přilehlých ulicích, např. Stroupežnického či Radlická, v OC Nový Smíchov a nebo na 1 minutu vzdáleném placeném parkovišti
 • salón se nachází v přízemí, vstup naproti dveřím Yoga centra, na zvonku zvolte *102 a předposlední dveře vlevo
 • Objednávky telefonicky na 777 272 667
 • Web: http://www.roniaclinique.cz/ 
 • Pracovní doba (po objednání): Po - Ne: 9:00 - 21.00 h.

Podobné nabídkyGarance spokojenosti

U nás nemusíte
mít strach nakupovat.

Garance spokojenosti
a vrácení peněz.